Madrides «Real» un PSG Čempionu līgas ceturtdaļfinālos startē ar trīs vārtu uzvarām

Iepriecinot savus līdzjutējus ar trim iesistiem vārtiem, Madrides "Real" un "Paris Saint Germain" (PSG) trešdien pārliecinoši sāka Čempionu līgas ceturtdaļfinālus un pēc mājās aizvadīta veiksmīga sākuma būtiski vairoja izredzes spēlēt pusfinālā. Madrides "Real" ar 3:0 pieveica Vācijas klubu Dortmundes "Borussia", bet Francijā mājinieki ar 3:1 sarūgtināja Londonas "Chelsea", informēja rīkotāji.

PSG 4. minūtē vadībā izvirzīja argentīnietis Ezekiels Laveci, kurš pie bumbas tika vārtu tuvumā. "Chelsea" gan izdevās rezultātu līdzsvarot, un viesos gūtie vārti Anglijas klubam vēl sagabā cerības pirms atbildes spēles. Edens Hazards 27. minūtē realizēja 11 metru soda sitienu par pārkāpumu soda laukumā pret brazīlieti Oskaru. Vienu vārtu pārsvaru Parīzes klubs atguva 61. minūtē pēc Davida Luisa trāpījuma savos vārtos, bet mača kompensācijas laikā Havjers Pastore ielauzās soda laukumā un trešo reizi raidīja bumbu viesu vārtu tīklā.

Savukārt Madridē Garets Beils jau 3. minūtē iesita pirmos vārtus, un tas nenobremzēja mājinieku uzbrukumus. Pērnās sezonas Čempionu līgas finālisti "Borussia" pirmā puslaika vidū nonāca iedzinējos ar divu vārtu deficītu, jo Isko 27. minūtē divkāršoja "Real" pārsvaru. Trešos vārtus 57. minūtē guva Krištianu Ronaldu, kam tas bija sezonā 14. precīzais sitiens Čempionu līgā un atkārtots Lionela Mesi rekords. Iespēja labot rekordu Mesi būs ceturtdaļfināla atbildes spēlē 8. aprīlī.

Jau vēstīts, ka otrdien pirmās divas ceturtdaļfinālu spēlēs noslēdzās neizšķirti 1:1. Pašreizējie trofejas īpašnieki Minhenes "Bayern" viesos tikās ar "Manchester United", savukārt "Barcelona" uzņēma Madrides "Atletico" futbolistus.