Madrides «Real» un «Porto» futbolisti pirmie iekļūst Čempionu līgas ceturtdaļfinālā

Madrides "Real" futbolisti otrdien mājās ar 3:4 zaudēja Vācijas klubam "Schalke 04", taču divu spēļu summā saglabāja 5:4 pārsvaru, liecina organizatoru informācija. Turnīra astoņu spēcīgāko klubu vidū iekļuva arī Portugāles "Porto", kas mājās ar 4:0 pārliecinoši pārspēja Šveices "Basel" vienību un divu spēļu summā uzvarēja ar 5:1.

Krištianu Ronaldu laukuma saimniekiem Madridē guva divus vārtus pirmajā puslaikā un kļuva par Eiropas turnīru rezultatīvāko spēlētāju. "Schalke 04" cīņas pirmajā pusē divreiz izvirzījās vadībā pēc Kristiana Fuksa un Klāsa Jana Huntelāra sitieniem, tomēr Ronaldu teicamā spēle ar galvu ļāva "Real" saglabāt rezultāta līdzsvaru. Savukārt pēc pārtraukuma Karims Benzema laukuma saimniekus izvirzīja vadībā, tomēr Vācijas klubam pelnītu uzvaru nodrošināja Leroja Sandes un Huntelāra vārti.

Eiropas turnīros Ronaldu ir guvis 78 vārtus, kas viņam ļāva apsteigt iepriekš karjerā Madrides "Real" un "Schalke 04" spēlējušo Raulu.

Savukārt "Porto" ceturtdaļfinālā iekļuva pirmo reizi kopš 2009.gada, turklāt Portugāles klubs šosezon Čempionu līgā nav zaudējis. Spēlē Portu laukuma saimniekiem otrdien rezultatīvi bija Jasins Brahimi, Ektors Erera, Kasemiru un Vinsents Abubakars.

Astotdaļfināla atbildes spēļu turpinājumā trešdien "Chelsea" Londonā uzņems Francijas kluba "Paris Saint Germain" futbolistus, bet Minhenes "Bayern" būs laukuma saimnieki pret Doņeckas "Šahtar" no Ukrainas. Šajos pāros pirmās spēles beidzās neizšķirti - 1:1 Parīzē un 0:0 Ļvovā, Ukrainā.