Madrides «Real» futbolisti pievieno trofejām klubu Pasaules kausu

Spānijas klubs Madrides "Real" ar uzvaru finālā 2:0 pār Argentīnas "San Lorenzo" sestdien Marokā izcīnīja klubu Pasaules kausu, tiekot pie 2014.gadā jau ceturtās trofejas, liecina organizatoru informācija.

Vārtus finālcīņā uzvarētājiem guva Serhio Ramoss, kurš 37. minūtē precīzi sita ar galvu pēc stūra sitiena, un Garets Beils, kam sešas minūtes pēc pārtraukuma izdevās divkāršot pārsvaru pēc Isko piespēles.

Uzvarētāju galvenais treneris Karlo Ančeloti pauda pārliecību, ka panākums gūts pelnīti. "Varam teikt, ka Madrides "Real" ir pasaulē labākā komanda," teica Ančeloti.

Iepriekš šogad Madrides "Real" uzvarēja Čempionu līgā, ieguva Spānijas kausu, kā arī Eiropas Superkausu. Jauno gadu karaliskais klubs arī sagaidīs pirmajā vietā Spānijas čempionātā.

Madrides "Real" rēķinā ir 22 uzvaras pēdējās spēlēs visos turnīros, un klubs var lūkoties uz 26 uzvaru rekordu, ko 1971./1972.gadā sasniedza Amsterdamas "Ajax".

Iepriekš trešo vietu turnīrā nodrošināja Jaunzēlandes "Auckland City", kas ar 4:2 pēcspēles sitienu sērijā pārspēja Meksikas "Cruz Azul". Spēles pamatlaiks un pagarinājums beidzās neizšķirti 1:1.