Madrides «Real» cīnās neizšķirti ar «Chelsea» pirmajā spēlē Čempionu līgas pusfinālā

Madrides "Real" otrdien Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) Čempionu līgas pusfinālā savā laukumā spēlēja neizšķirti ar Londonas "Chelsea". Madrides "Real" spēlēja 1:1 ar "Chelsea".

14.minūtē rezultātu atklāja viesi, izceļoties Kristianam Pulisičam. Amerikānis kļuva par pirmo savas valsts pārstāvi, kurš izcēlies ar vārtu guvumu Čempionu līgas pusfinālā.

23.minūtē "Real" bija tuvu izlīdzinājumam, kad pēc Karima Benzemā sitiena bumba trāpīja labo vārtu stabu. 29.minūtē Benzemā savu tomēr panāca, no soda laukuma vidus izlīdzinot rezultātu pēc Edera Militao piespēles ar galvu - 1:1.

Ar šādu rezultātu spēle arī beidzās, mājiniekiem nopelnot piecas dzeltenās kartītes, bet viesiem - tikai vienu.

Atbildes spēle notiks 5.maijā Londonā.

Otrā pusfinālā trešdien Parīzes "Saint-Germain" (PSG) uzņems Mančestras "City".

Pusfināli notiks 27./28.aprīlī un 4./5.maijā.

Fināla spēle Stambulā paredzēta 29.maijā. Turcijas lielākajā pilsētā Čempionu līgas finālam bija jānotiek jau pērn, bet Covid-19 izplatības dēļ izšķirošās spēles tika aizvadītas Lisabonā.

Čempionu līgas uzvarētāja nodrošinās sev vietu nākamās sezonas pamatturnīrā. Tāpat čempioniem UEFA Superkausā būs jāspēkojas ar Eiropas līgas čempioni. Klubs, kas šosezon uzvarēs Čempionu līgā, nodrošinās sev vietu arī FIFA Klubu pasaules kausā.

Pērn Čempionu līgas finālā Minhenes "Bayern" Lisabonā ar 1:0 uzvarēja PSG.