Madrides «Real» ar uzvaru pār «Bayern» sāk Čempionu līgas pusfinālu

Spānijas karaliskais Madrides "Real" trešdien ar 1:0 mājās uzvarēja titula īpašniekus Minhenes "Bayern" un vairoja izredzes pirmo reizi pēdējos 12 gados spēlēt Čempionu līgas finālā, liecina rīkotāju informācija. Atbildes spēle Vācijā notiks nākamo otrdien.

"Real" uzvaru nodrošināja Karims Benzema, kurš 19. minūtē noslēdza Fabio Kontrao centrējumu. Pirmajā puslaikā laukuma saimnieki varēja arī pārsvaru dubultot, taču labas iespējas neizmantoja Krištianu Ronaldu un Anhels di Marija.

"Bayern" centieni panākt neizšķirtu palika bez rezultāta, lai gan pēc pārtraukuma viesi lielākoties kontrolēja bumbu. Vistuvāk vārtu guvumam Minhenes klubs bija piecas minūtes pirms cīņas beigām, kad pēc Mario Geces sitiena no soda laukuma "Real" glāba vārtsarga Ikera Kasiljasa izcila reakcija. "Bayern" kapteinis Filips Lāms pēc spēles teica, ka nav vīlies, jo uzvara ar divu vārtu starpību atbildes spēlē nodrošinās vietu finālā.

Jau vēstīts, ka pirmajā pusfinālā otrdien Madridē neizšķirti 0:0 nospēlēja "Atletico" un Londonas "Chelsea". Šajā pārī atbildes spēle būs nākamo trešdien, savukārt Čempionu līgas uzvarētājus finālā Lisabonā noteiks 24.maijā.