«Liepājas» futbolisti pieveic «Daugavpili», pietuvojas virslīgas līderu trijniekam

FK "Liepāja" futbolisti ceturtdien mājās ar 2:1 pieveica BFC "Daugavpils" un virslīgas turnīra tabulā pietuvojās līderu trijniekam, liecina rīkotāju informācija.

Daugavpiliešus 14.minūtē pretuzbrukumā vadībā izvirzīja Džozefs Ba Janki, bet Liepājas klubam Dodo deviņas minūtes vēlāk no 11 metru soda sitiena atzīmes panāca neizšķirtu. Uzvaru liepājniekiem nodrošināja Dodo otrie vārti pēc centrējuma 60.minūtē. Viesiem gan pamatlaika izskaņā bija laba iespēja rezultātu izlīdzināt, taču bumbu pēc Valerija Lizunova izpildītā 11 metru soda sitiena atvairīja liepājnieku vārtsargs Krišjānis Zviedris.

Turnīrā līderpozīcijas ieņem "Valmiera" FC, kas iekrājusi 57 punktus un par pieciem punktiem apsteidz tuvākos sekotājus RFS. Trešā ar 47 punktiem un vienu spēli rezervē ir "Riga" FC, savukārt FK "Liepāja" ar 44 punktiem saglabāja 4.vietu.

Virslīgā piedalās 10 komandas, kas līdz 13. novembrim izspēlēs četrus apļus.