«Liepāja/Mogo» viesos droši uzveic «Metta/Latvijas Universitātes» futbolistus

Latvijas virslīgā bez zaudējumiem turpina spēlēt "Liepāja/Mogo", kas pirmdien izbraukumā ar 3:0 pārspēja "Metta/LU" futbolistus, liecina rīkotāju informācija.

Viesu kapteinis Artūrs Karašausks pirmā puslaika izskaņā izvirzīja liepājniekus vadībā, bet pēc pārtraukuma Ģirts Karlsons un Verners Apiņš nostiprināja Kurzemes kluba uzvaru.

Turnīra tabulā līdere ir RFS ar uzvarām visās četrās spēlēs, bet par diviem punktiem mazāk ir tuvākajiem konkurentiem "Liepāja/Mogo" un FK "Ventspils".

Jau vēstīts, ka ceturtās kārtas pārējās spēlēs nedēļas nogalē "Riga" FC viesos uzveica FK "Jelgava" futbolistus (1:0), debitanti "Valmiera Glass ViA" mājās kapitulēja līderiem RFS (0:6), bet Jūrmalas "Spartaks" savā laukumā piekāpās FK "Ventspils" vienībai (1:2).