«Liepāja/Mogo» un FK «Ventspils» gūst uzvaras virslīgā; Karlsons atzīmējas ar hettriku

Svētdien virslīgas mačā „Liepāja/Mogo” ar 6:2 pārspēja „Valmiera Glass/ViA”, liecina organizatoru informācija. Trīs vārtus liepājniekiem guva Ģirts Karlsons. Citā spēlē FK „Ventspils” ar 2:0 uzvarēja FK „Jelgava”.

Divus vārtus „Liepāja/Mogo” labā iesita Jānis Ikaunieks, bet ar vienu guvumu atzīmējās Senegālas spēlētājs Seidina Keitā.

Tikmēr valmieriešiem bumbu vārtos nogādāja Alvis Jaunzems un Grejs Persons.

Spēles otrajā minūtē rezultātu atklāja Jaunzems, taču jau līdz pārtraukuma „Liepāja/Mogo” spēja gūt četrus bezatbildes vārtus.

Otrajā puslaikā Karlsons guva vēl divus vārtus, noformējot sev „hat-trick”, bet „Valmiera Galss ViA” uz to spēja atbildēt tikai ar vieniem vārtiem.

FK „Ventpils” labā vārtus guva portugālis Pedro Mendes un Vasilijs Pavlovs no Krievijas.

Turnīra kopvērtējumā pirmo vietu ar 37 punktiem ieņem RFS, otrie ar 31 punktu ir FK „Ventspils”, bet Liepājas klubs ar 28 punktiem ir trešais. Tikmēr FK „Jelgava” ar 15 punktiem ir sestā, bet pastarīte „Valmiera Glass ViA” ar diviem punktiem atrodas pēdējā - astotajā - vietā.