«Liepāja/Mogo» pārliecinoši mājas spēlē uzvar FK «Jelgava»

“Liepāja/Mogo” futbolisti savu skatītāju priekšā pirmdien ar 3:1 Latvijas futbola virslīgas spēlē uzvarēja FK “Jelgava”, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu jau pašā spēles ievadā atklāja Verners Apiņš, izvirzot savu komandu vadībā. Taču spēles 46. minūtē “Jelgava” panāca neizšķirtu, 11 metru soda sitienu realizējot Ņikitam Koļajevam.

Ģirtam Karslonam 71. spēles minūtē atkal izdevās liepājniekus izvirzīt vadībā, bet 85. minūtē Apiņš ar skaistu sitienu apakšējā vārtu stūrī rezultāta starpību vēl vairāk palielināja, laupot jelgavniekiem cerības gūt kaut punktu šajā spēlē.

Līdz ar šo uzvaru liepājnieki ir turnīra tabulass līderpozīcijās ar 13 punktiem. Tikpat punktu arī FK "Ventspils" rēķinā. RFS ar 12 punktiem ir trešajā pozīcijā, ceturtajā ar deviņiem punktiem ir pērnās sezonas čempionvienība Jūrmalas "Spartaks", piektajā - "Riga FC" ar sešie punktiem. "Jelgavai" šajā sezonā vien trīs punkti un sestā pozīcija, bet "Metta/LU" un "Valmiera Glass/ViA" pagaidām ekrājušas tikai pa punktam.