«Liepāja», «Ventspils» un RFS svin uzvaras virslīgā

Latvijas futbola virslīgā svētdien aizvadītas trīs spēles, kurās uzvaras svinēja FK “Liepāja”, FK “Ventspils” un RFS, liecina organizatoru informācija.

“Liepāja” ar 3:2 pārspēja “Metta” venību. Spēles rezultātu atklāja “Metta”, vārtus gūstot Tamirlanam Džamalutdinovam, bet liepājnieki spēles pirmajā puslaikā panāca neizšķirtu – vārtu guvums Dodo rēķinā.

Otrā puslaika sākumā Raimonds Krollis izvirzīja “Mettu” atkal vadībā. Spēles likteni gan izšķīra 11 metru soda sitieni, kurus realizēja Dodo un Amansiu Fortess, izraujot liepājniekiem uzvaru.

Tikmēr "Ventspils" mājās ar 3:0 (1:0) pārspēja "Daugavpili". Ventspilnieku labā vārtus guva Raens Tālbergs, Lukass Villela Rezende un Ēliu Batista.

Savukārt RFS ar 1:0 uzvarēja "Valmiera Glass/ViA". Vienīgos vārtus šajā mačā guva Darko Lemajičs.

Ar 41 punktiem 20 spēlēs kopvērtējuma vadībā ir "Riga FC" komanda, kurai ar 38 punktiem 21 cīņā seko RFS. Tijnieku ar 31 punktu 21 spēlē noslēdz "Ventspils", kam ar 30 punktiem 20 mačos seko Jūrmalas "Spartaks". Piektajā vietā ar 28 punktiem 20 dueļos ir "Liepāja", aiz kuras ar 27 punktiem 20 mačos ir "Valmiera Glass"/ViA. Septītā ar 23 punktiem ir 21 maču nospēlējusī FK "Jelgava", tālāk ar 21 punktu 20 spēlēs seko "Daugavpils", bet tabulu 18 punktiem 21 spēlē noslēz "Metta".