Intervija ar Jāni Ikaunieku pēc spēles
Latvijas futbola virslīga. FK Liepāja - FK Ventspils

FK Liepāja - FK Ventspils. Spēles momenti

«Liepāja» ar graujošu pārsvaru Kurzemes derbijā uzveic «Ventspils» futbolistus. Spilgtākās epizodes

FK "Liepāja" ceturtdien savā laukumā ar 4:0 pārspēja FK "Ventspils" futbolistus Latvijas virslīgas spēlē, kurā tikās divi Kurzemes klubi. Trīs vārtus uzvarētājiem guva Nigērijas pussargs Ričards Emeka Fraidejs.

Laukuma saimnieki rezultātu atklāja jau trešajā minūtē, bet pirmā puslaika turpinājumā iesita vēl divus vārtus. Visi trīs vārtu guvumi bija Fraideja rēķinā. Savukārt otrajā puslaikā Amansiu Fortešs 50.minūtē panāca jau 4:0 pārsvaru.

FK "Liepāja" gūst pirmos vārtus

Pajūkot Ventspils komandas aizsardzībai, Mārtiņa Ķigura patālu sitienu viesi vēl nobloķēja, bet pie bumbas tika Fraidejs un nekavējās izmantot iespēju ērtam sitienam soda laukumā.

Liepājas komanda divkāršo pārsvaru

Savukārt 26.minūtē Fraidejs izmantoja teicamu Ķigura piespēli un no soda laukuma vidus raidīja bumbu vārtos, panākot jau 2:0 pārsvaru.

Liepājas kluba pārsvars sasniedz 3:0

Ventspils komandas futbolisti nespēja tikt līdzi ātrajiem pretiniekiem un Fraidejs 34.minūtē divu aizsargu ielokā bumbu vārtos raidīja trešo reizi.

FK "Liepāja" iesit ceturtos vārtus

Viesu likstas līdz ar pārtraukumu nebija beigušās - 49.minūtē mērķi sasniedza Forteša tāls un precīzs sitiens.

Intervija ar Jāni Ikaunieku

Liepājas komandas kapteinis Jānis Ikaunieks pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka komanda plašajā mājas stadiona laukumā jūtas labāk, turklāt sniegumu palīdzējusi uzlabot Aleksandra Starkova stāšanās galvenā trenera amatā.

Abas komandas arvien ierindojušās turnīra tabulas vidusdaļā. Liepājnieki ar 16 spēlēs gūtiem 23 punktiem ir piektie, savukārt Ventspils klubs ar tādu pašu guvumu ieņem 6.vietu.

Intervija ar Raenu Tālbergu

FK "Ventspils" pussargs Raiens Tālbergs pirms spēles intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka komandai jāizmanto savas iespējas, lai uzvarētu līdzvērtīgu pretinieku cīņā.

Intervija ar Mareku Zuntneru

Savukārt FK "Liepāja" treneris Mareks Zuntners pauda pārliecību, ka mājinieki uzvarēs, ja viens spēs iesist vairāk nekā vienus vārtus.

Intervija ar Kristapu Zommeru

Bijušais FK "Liepāja" vārtsargs Kristaps Zommers pastāstīja, ka komandā pēc Aleksandra Starkova stāšanās galvenā trenera amatā ir ieviesta disciplīna un sakārtota komandas taktika.

Kārtas pārējās trīs spēles notiks piektdien, kad BFC "Daugavpils" uzņems FK "Jelgava" futbolistus, "Valmiera Glass/ViA" būs laukuma saimnieki pret FK "Metta", bet līderi "Riga" FC uzņems Jūrmalas "Spartaku".

Virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.