Līderi RFS futbolisti ar uzvaru pār FK «Jelgava» atsāk virslīgas turnīru

Turnīra līdervienība RFS sestdien pirmajā mačā Latvijas virslīgā pēc valstsvienību spēļu pauzes ar 2:1 mājās uzveica FK "Jelgava" futbolistus, liecina rīkotāju informācija. Dienas otrajā spēlē Jūrmalas "Spartaks" izbraukumā Kurzemē ar 1:0 pārspēja FK "Liepāja".

(papildināts ar "Spartaka" uzvaru)
RFS pirmā puslaika kompensācijas laikā vadībā izvirzīja Tomāšs Šimkovičs, bet Roberts Savaļnieks 60.minūtē mājinieku pārsvaru divkāršoja. Jelgavas komandā jau minūti vēlāk izcēlās Džaniro Purperharts, tomēr viesiem ar vienu vārtu guvumu bija par maz, lai nopelnītu vismaz punktu.

Visās šosezon aizvadītajās trijās spēlēs RFS futbolisti ir guvuši uzvaras.

Jūrmalas komandā uzvaras vārtus 71.minūtē guva Edgars Gauračs, kurš laukumā devās uz maiņu trīs minūtes iepriekš. "Spartaks" jaunajā sezonā tika pie pirmo punktu guvuma.

Vēl divas trešās kārtas spēles notiks svētdien. "Riga" FC būs laukuma saimnieki pret "Valmiera Glass/ViA", bet FK "Ventspils" uzņems FK "Metta/LU" futbolistus.