Līderi «Liepāja/Mogo» futbola virslīgā cīnās neizšķirti ar čempioni «Spartaku»

Latvijas virslīgas līderi "Liepāja/Mogo" piektdien viesos nospēlēja neizšķirti 2:2 ar aizvadītās sezonas čempionvienību Jūrmalas "Spartaku", liecina organizatoru informācija.

"Spartaks" pirmajā puslaikā ieguva divu vārtu pārsvaru - Artēmijs Malejevs 14.minūtē atklāja rezultātu, savukārt Aleksejs Višņakovs 41.minūtē pārsvaru divkāršoja. Vēl līdz pārtraukumam liepājniekiem vienus vārtus atguva Kristers Torbers, bet 47.minūtē izlīdzinājumu panāca Ģirts Karlsons.

Vēlāk piektdien "Riga" FC ar 6:1 mājās pārspēja debitantus "Valmiera Glass/ViA". Pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva Serhijs Zahinailovs un Darko Lemajičs.

Sestdien iespēja pārņemt līderpozīcijas turnīra tabulā būs FK "Ventspils" un RFS spēles uzvarētājiem. Sestās kārtas pēdējā spēlē FK "Jelgava" svētdien būs laukuma saimnieki pret "Metta/Latvijas Universitāti".