Sadaļas Sadaļas

Sporta ziņas

Latvijas hokeja virslīgā šovakar viena spēle

Sporta ziņas

FIA motospēļu izlases sastāvs

Apstiprināts jaunais LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks

LFF lūdz apstiprināt Pukinska kā ģenerālsekretāra paraksta tiesības

Otrdien Latvijas Futbola federācijas (LFF) valdes ārkārtas sēdē ar vienbalsīgu lēmumu LFF ģenerālsekretāra amatā apstiprināts Edgars Pukinsks, kurš šajā amatā bija no 2016. gada aprīļa līdz šī gada 17. jūlijam. LFF nosūtījusi pieprasījumu Uzņēmumu reģistram apstiprināt paraksta tiesības Edgaram Pukinskam, informē LFF.

Federācijā ilgu laiku strādājušais Pukinsks LFF norādījis, ka visi centieni atrast kādus zemūdens akmeņus viņa aiziešanai no darba vasarā, ir lieki. Toreiz savu aiziešanu no LFF viņš pamatoja ar vēlmi veltīt vairāk laika ģimenei un uzsvēra, ka tas arī bija patiesais darba pārtraukšanas iemesls, nevis kādi konflikti ar iepriekšējo organizācijas prezidentu Kasparu Gorkšu.

"Ģimene bija īstais iemesls, bet paralēli tam bija arī mans nogurums no visa. Šobrīd mana ģimene nav diez ko priecīga par to, ka es atgriežos. Tas, kas šajās pirmajās dienās notiek publiskajā telpā, tas jau ir sitiens pa ģimeni. Taču ģimene mani ļoti atbalsta un saprot, kāda ir mana motivācija pieņemt šo izaicinājumu, kas publiskajā telpā dažiem varbūt šķiet dīvains. Taču viņi saprot, ka vēlos palīdzēt futbolam attīstīties. Vēlos uzsvērt, ka man nebija aicinājumu ierasties te kā glābējam. Man bija jautājums, vai esmu gatavs atgriezties. Kurš mani uzrunāja pirmais, kurš pēdējais, manuprāt, nav vairs būtiski. Šodienas balsojums parādīja, ka visi valdes locekļi balsoja vienbalsīgi,” LFF citē Pukinsku.

"Valdei teicu - tas, ka mani ir uzrunājuši, ir viena lieta, bet es gaidu no viņiem gatavību sadarboties, pilnīgu atklātību. Lai ir asas diskusijas un viedokļa atšķirības, bet lai tas viss notiek kabinetā, caurspīdīgi un saprotami. Tas ir būtiskākais - vai mēs šeit varēsim izveidot komandu un strādāt efektīvi. Ja mēs šobrīd nevarēsim izveidot komandu iekšienē, arī no ārpuses tas izskatīsies nelāgi. Šobrīd jāizbeidzas visām diskusijām par spēlītēm. Vai tās ir, vai to nav, to rādīs turpmākie notikumi. Šobrīd esmu gatavs meklēt dialogu un iespējas sadarboties futbola labā ar jebkuru: ar Vadimu [Ļašenko], ar Kasparu, ar trešajām un ceturtajām pusēm. Mums jāaiziet no terminiem pozīcija, opozīcija, labie, sliktie, kreisie vai kādi citi. Es nācu izrunāt vērtības un principus, kādos esmu gatavs sadarboties ar valdi. Šobrīd ir vairākas jomas federācijas darbā, kuras ir ļoti būtiski atrisināt pēc iespējas ātrāk,” turpina Pukinsks.

“Mēs visi valdes locekļi viņu šodien redzējām kā cilvēku, kurš varētu apvienot vienu un otru pusi. Nosacīti viņš ir bijis Kaspara (Gorkša) cilvēks, jo Kaspars viņu virzīja ģenerālsekretāra amatā. Arī opozīcijas spēki atbalstīja, faktiski šis ir variants, kas varētu samierināt vienu un otru pusi,” LTV norādīja LFF pirmais viceprezidents Arturs Zakreševskis.

Jau ziņots, ka ceturtdien LFF ārkārtas kongresā prezidenta amatu zaudēja Kaspars Gorkšs, un LFF, kurai uz to brīdi nebija ģenerālsekretāra, vairs nebija paraksttiesīgās personas.

Valdes izvēle gan vēl neļauj Pukinskam pilnvērtīgi pildīt pienākumus – parakstīs dokumentus. To viņš varēs izdarīt vien pēc Uzņēmuma reģistra (UR) apstiprinājuma. Lēmumu gan var apgrūtināt pašas federācijas statūti, jo tajos teikts, ka ģenerālsekretāru nevar ievēlēt bez organizācijas prezidenta, kā tas ir šobrīd.

Zakreševskis norādīja, ka LFF tagad gaida UR atbildi. Ja tā nebūs pozitīva, atkal būs jāsasauc ārkārtas sēde.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt