Latvijas U-21 izlases futbolisti zaudē Eiropas čempionāta atlases spēlē Ukrainā

Latvijas U-21 izlases futbolisti piektdien viesos Zaporožjē atspēlēja divu vārtu deficītu, tomēr ar 2:3 zaudēja mājiniekiem Ukrainas vienaudžiem Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupas spēlē, liecina rīkotāju informācija. Vārtus Latvijai guva Vladislavs Fjodorovs un Mārtiņš Ķigurs.

Ukrainas izlase pirmā puslaika vidū panāca 2:0 - precīzi bija Deniss Popovs (21.minūtē) un Marians Šveds (28.). Latvijas futbolistiem pēc pārtraukuma izdevās rezultātu līdzsvarot. Fjodorovs 60.minūtē samazināja rezultāta starpību, bet trīs minūtes vēlāk otros vārtus guva Ķigurs. Vēl pēc pāris minūtēm Viktors Kovaļenko guva mājiniekiem uzvaras vārtus.

Abu komandu spēlē pirmajā aplī Latvijā galvenā trenera Daiņa Kazakeviča vadītie mājinieki panāca neizšķirtu (1:1). Sešu komandu grupā Latvijas U-21 izlase ieņem priekšpēdējo vietu ar astoņās spēlēs gūtiem trim punktiem.

Nākamo spēli grupā Latvijas U-21 izlase aizvadīs 11.septembrī Jelgavā pret Angliju, bet kvalifikācijas noslēgumā oktobrī vēl spēlēs pret Nīderlandi un Andoru.

Deviņu grupu uzvarētāji nodrošinās dalību finālturnīrā, savukārt četras labākās komandas otro vietu ieguvēju konkurencē  izslēgšanas pāros sadalīs vēl divas ceļazīmes uz finālturnīru, kas 2019.gada vasarā notiks Itālijā un Sanmarīno.