"Grand Prix" posms daiļslidošanā

Latvijas hokeja virslīgas turnīrs "Kurbads" - "Mogo"

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs

Latvijas U-21 izlases futbolisti Eiropas čempionāta kvalifikāciju sāk ar zaudējumu Polijai

Latvijas U-21 futbola izlase piektdien Jelgavā ar 0:1 piekāpās Polijas vienaudžiem pirmajā spēlē 2021.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā. Poļiem uzvaras vārtus 27.minūtē guva Patriks Klimala.

Pret vasarā aizvadītā U-21 Eiropas čempionāta dalībnieci Poliju mājiniekiem klājās smagi. Viesiem bija nospiedošs pārsvars bumbas kontrolē un ļoti daudz piespēļu soda laukumā. Puslaika vidū izcilu saspēli ar precīzu sitienu noslēdza Klimala, izvirzot poļus vadībā.

Pēc zaudētajiem vārtiem iniciatīvu pārņēma Latvijas jaunie futbolisti, pēc stūra sitiena lieliska iespēja gūt vārtus bija FK “Jelgava” aizsargam Ivo Minkevičam. Pēc pārtraukuma Latvija turpināja uzbrukt, bija iespējas gūt vārtus arī otrajā stāvā, turklāt Alvim Jaunzemam padevās labs tālšāviens, kas mērķi gan nesasniedza. Latvijas izlase līdz spēles beigu svilpei centās izraut neizšķirtu, tomēr bumbu vārtos nespēja iedabūt.

Galvenā trenera Daiņa Kazakeviča vadītajiem Latvijas futbolistiem kvalifikācijas grupā divos apļos jātiekas arī ar Serbijas, Krievijas, Igaunijas un Bulgārijas izlasēm. Nākamā spēle Latvijas izlasei būs otrdien izbraukumā pret Serbiju.

Deviņu kvalifikācijas grupu uzvarētāji un viena labākā otrās vietas ieguvēja nodrošinās dalību finālturnīrā, savukārt astoņas atlikušās otro vietu īpašnieces izslēgšanas pāros noteiks vēl četrus finālturnīra dalībniekus. Bez dalības kvalifikācijā finālturnīrā spēlēs rīkotājvalstu Ungārijas un Slovēnijas izlases.