Latvijas U-21 izlase ieņem 8.vietu Sadraudzības kausa izcīņā

Latvijas U-21 izlases futbolisti svētdien Sanktpēterburgā, Krievijā, ar 0:1 zaudēja Lietuvas vienaudžiem un ieņēma 8.vietu Sadraudzības kausa izcīņā, liecina rīkotāju informācija. Vienīgos vārtus spēlē par 7.vietu Latvijas izlase ielaida otrajā puslaikā.

Iepriekš ceturtdaļfinālā Daiņa Kazakeviča trenētā Latvijas izlase ar 0:2 zaudēja Igaunijas futbolistiem, bet pusfinālā par 5.vietu ar 1:3 piekāpās Kazahstānai. Savukārt grupas kārtā Latvijas U-21 izlase nezaudēja nevienā spēlē, pārspējot gan Maskavas U-21 izlasi (1:0), gan Baltkrievijas vienaudžus (1:0). Pret Kazahstānu Latvijas izlase grupā cīnījās neizšķirti (0:0).

Turnīrā, kur startēja 12 komandas, svētdien finālā tiksies Krievijas un Ukrainas U-21 izlases.

Kopš 1993.gada Sadraudzības kausa izcīņā piedalījās bijušo PSRS republiku čempionvienības, taču pēc 2012.gadā ieviestajām izmaiņām turnīrā startē U-21 izlases. Pērn Latvijas U-21 izlase turnīrā ieņēma 11.vietu 12 komandu konkurencē.