Latvijas U-21 futbolistiem zaudējums Lietuvā liedz iegūt Baltijas kausu

Latvijas U-21 futbola izlase Baltijas kausa izcīņas noslēgumā viesos ar 0:1 pirmdien zaudēja Lietuvas vienaudžiem un nespēja noturēt trofeju savā īpašumā, liecina organizatoru informācija. Par Baltijas kausa ieguvēju kļuva Lietuvas izlase, bet Latvija ierindojās otrajā vietā.

Neveiksmīgs Latvijas U-21 izlasei izvērtās otrais puslaiks. Ņikita Koļesovs nogāza Edvinu Baņuli soda laukumā un 53.minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Daniels Romanovskis.

Drīz vien abas komandas palika 10 vīru sastāvā, jo pēc konflikta noraidīja gan mājinieku Edvinu Kloņūnu, gan Andreju Cigaņiku. Latvijas izlase vēl tika līdz sitieniem pa mājinieku vārtiem, tomēr tie nebija tik bīstami, lai pamatoti cerētu uz izlīdzinājumu.

Turnīrā pirmajā spēlē Latvijas futbolisti pārspēja Igaunijas vienaudžus (2:0), kuri ar Lietuvu spēkojās neizšķirti (1:1).