Rīgas "Dinamo" aizvada treniņus pirms spēles ar Maskavas apgabala "Vitjaz"

Vitjaz un Covid

Eiropas čempionāta kvalifiācija spēle futbolā U-21 Latvija - Igaunija

Latvijas U-21 futbolisti nospēlē neizšķirti ar Igaunijas vienaudžiem

Latvijas U-21 vīriešu futbola izlase otrdien Jelgavā 2021. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā nospēlēja neizšķirti ar vienaudžiem no Igaunijas, liecina organizatoru informācija.

Pirmo puslaiku abas izlases, lai arī bumbu vairāk kontrolēja Latvijas puse, aizvadīja bez vārtu guvumiem. Otrajā puslaikā, spēles 53. minūtē vadībā izvirzījās Igaunija, kad ar vārtu guvumu izcēlās Stens Reinkords. Latvijas izlase atbildēja pēc astoņām minūtēm, un Marko Regža izlīdzināja rezultātu 1:1. Ar šādu rezultātu arī spēle noslēdzās.

Izlasei nākamā spēle jāaizvada jau trešdien, kad pretim stāsies Bulgārijas vienaudži, bet pēc četrām dienām būs jāspēkojas ar Krieviju. Piektdien Latvijas U-21 jaunieši nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Serbiju.

E grupas kopvērtējumā pirmo vietu ar 17 punktiem septiņās spēlēs ieņem Krievija, 13 punkti sešās spēlēs ir Polijai, pa astoņiem punktiem sešos un septiņos mačos ir Bulgārijai un Serbijai, bet pa četriem punktiem septiņās cīņās - Igaunijai un Latvijai.