Latvijas U-21 futbolisti kvalifikācijas spēlē piekāpjas Moldovai

Latvijas U-21 futbola izlase 2017. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra apakšgrupas spēlē, kas piektdien risinājās Jelgavā, ar rezultātu 0:2 piekāpās Moldovas jaunajiem futbolistiem, liecina organizatoru informācija.

Pirmo puslaiku abas izlases aizvadīja bez vārtu guvumiem. Otro puslaiku aktīvāk iesāka Latvijas izlase, taču precīzs bija Moldovas izlases spēlētājs Eudžēnijs Rebenja.

Mazliet vairāk nekā desmit minūtes līdz spēles beigām Latvijas U-21 futbolisti nopelnīja noraidījumus un turpināja spēli deviņu puišu sastāvā, un, esot mazākumā, diemžēl atspēlēties nespēja. Vēl jo vairāk – kompensācijas laikā Moldovas izlasei vēl viens vārtu guvums – precīzs bija Dinu Graurs.

Šobrīd A apakšgrupā līderpozīcijās ir Čehija, kas astoņās spēlēs sakrājusi 20 punktus. 12 punktus sešās spēlēs sakrājusi Beļģija, tikpat punktu, bet astoņās spēlēs – Melnkalne. Moldova astoņās spēlēs tikusi pie septiņiem punktiem, bet pa pieciem punktiem Latvijai un Maltai.

Otrdien Jelgavā Latvijas U-21 izlase duelēsies ar Melnkalni, bet vēl priekšā spēles arī pret Maltu un Beļģiju.