Latvijas U-21 futbolisti cīnās neizšķirti ar Melnkalni kvalifikācijas spēlē

Latvijas U-21 izlases futbolisti 2017.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē otrdien Jelgavā cīnījās neizšķirti 0:0 ar Melnkalnes vienaudžiem, liecina organizatoru informācija.

Mājiniekiem pirmajā puslaikā neizdevās izmantot vairākas vārtu gūšanas iespējas, tostarp divreiz labā pozīcijā bija Vladislavs Gutkovskis. Rezultāts nemainījās arī pēc pārtraukuma un Latvijas futbolisti tika pie sestā punkta astoņās spēlēs.

Kvalifikācijas grupā Latvijas izlase ieņem 5.vietu sešu komandu konkurencē. Līdz grupas turnīra noslēgumam Latvijas futbolistiem vēl atlikušas divas spēles viesos oktobrī pret Maltu un Beļģiju.

Deviņu grupu uzvarētāji uzreiz nodrošinās dalību finālturnīrā, bet četri labākie otro vietu ieguvēji divos izslēgšanas pāros noteiks vēl divu ceļazīmju ieguvējus. Vieta 12 komandu finālturnīrā jau ir garantēta rīkotājvalstij Polijai.

Savukārt Latvijas valstsvienība otrdien vakarā Andorā pret mājiniekiem aizvadīs pirmo spēli 2018.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijā.