Latvijas U-21 futbola izlase spēles beigās nenotur neizšķirtu Izraēlā

Latvijas U-21 futbola izlase otrdien izbraukumā ar 1:2 zaudēja Izraēlas vienaudžiem Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupā, izšķirošos vārtus ielaižot spēles beigās, liecina rīkotāju informācija.

Vārtus Latvijas izlasē pirmajā puslaikā guva Roberts Veips.

Izraēliešus 8.minūtē vadībā izvirzīja Itajs Buganims, bet vēl pēc astoņām minūtēm Latvijas izlases aizsargs Veips pēc stūra sitiena panāca izlīdzinājumu. Neizšķirts Petahtikvas pilsētā aizvadītajā spēlē saglabājās līdz 89.minūtei, kad uzvaras vārtus mājiniekiem guva Ido Šahars.

Iepriekšējā spēlē Latvijas izlase oktobrī uzvarēja Sanmarīno (2:0), bet līdz tam zaudēja Polijai (0:2) un Vācijai (1:3). Ar četrās spēlēs gūtiem trim punktiem Latvija turnīra tabulā saglabā 5.vietu sešu komandu konkurencē.

Kvalifikācija pēc divu apļu izspēles noslēgsies 2022. gada jūnijā. Līdz 2021. gada beigām Latvijas futbolisti vēl spēlēs viesos pret Ungāriju 12. novembrī un Poliju 16. novembrī.

Eiropas čempionāta finālturnīrā piedalīsies 16 komandas, tostarp dalība jau ir garantēta rīkotājām Gruzijai un Rumānijai. Uz finālturnīru dosies deviņu kvalifikācijas grupu uzvarētāji un labākie otrās vietas ieguvēji. Par atlikušajām četrām vakancēm izslēgšanas pāros sacentīsies pārējās astoņas komandas, kas iegūs otro vietu grupā.