Latvijas U-21 futbola izlase Sadraudzības kausa spēlē piekāpjas Krievijai

Sanktpēterburgā notiekošajā Sadraudzības kausa izcīņā otrdien Latvijas U-21 izlase piekāpās Krievijas izlasei ar rezultātu 1:2, liecina turnīra organizatoru informācija. Jau ziņots, ka svētdien Latvijas U-21 izlase ar tādu par rezultātu zaudēja Igaunijas vienaudžiem.

Krievijas izlase spēles 30. minūtē atklāja rezultātu, taču jau pēc dažām minūtēm Latvijas izlase panāca izlīdzinājumu 1:1. Precīzs bija aizsargs Dmitrijs Klimaševičs.

Spēles gaitu vairāk kontrolēja Krievijas izlase, taču uzvaras vārtus tā guva vien astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām.

Par labāko spēlētāju Latvijas U-21 izlases rindās tika atzīts Ņikita Ivanovs.

Turnīrs vēl nav beidzies. Daiņa Kazakeviča trenētajai izlasei vēl ceturtdien priekšā spēle ar Tadžikistānas vienaudžiem