Latvijas U-21 futbola izlase cīnās neizšķirti ar Kirgizstānu Sadraudzības kausa spēlē

Latvijas U-21 futbola izlase svētdien Sanktpēterburgā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Kirgizstānas vienaudžiem otrajā spēlē Sadraudzības kausa izcīņas grupā, informēja organizatori. Divās spēlēs Latvijas futbolistiem ir viens gūts punkts.

Vienīgos vārtus Latvijai otrajā puslaikā guva pussargs Eduards Tīdenbergs, 56.minūtē atklājot rezultātu. Kirgizstānas izlase no zaudējuma izglābās ar vārtu guvumu 82.minūtē.

Grupas turnīra noslēgumā galvenā trenera Daiņa Kazakeviča vadītās Latvijas izlases pretinieki pirmdien būs Moldovas vienaudži, kas iepriekš ar Kirgizstānu arī nospēlēja neizšķirti 1:1. Jau vēstīts, ka Latvijas futbolisti pirmajā spēlē piektdien piekāpās mājiniecei Krievijai (0:1).

Otrajā posmā iekļūs katras apakšgrupas pirmās un otrās vietas ieguvējas, kā arī divas labākās trešās vietas īpašnieces, turpinot cīņu par 1. līdz 8.vietu. Atlikušās komandas sadalīs 9. līdz 12. vietu.

Turnīrs, kas notiek kopš 1993.gada, noslēgsies 26.janvārī. Kopš 2012.gada par Sadraudzības kausu cīnās U-21 izlases, tostarp Latvijas futbolisti, kas pērn ieguva 8.vietu.