Latvijas U-19 izlases futbolisti zaudē dāņiem Eiropas čempionāta kvalifikācijas startā

Latvijas U-19 futbola izlase trešdien Horvātijā ar 1:2 zaudēja Dānijas vienaudžiem pirmajā spēlē Eiropas čempionāta priekšsacīkšu turnīrā, liecina rīkotāju informācija. Četru komandu grupā Latvija aizvadīs vēl divas spēles cīņā par iekļūšanu nākamajā atlases kārtā.

Latvijas izlasē vārtus guva Jānis Grīnbergs, kurš jau otrajā minūtē atklāja rezultātu. Tomēr vēl pirmajā puslaikā Andreass Poulsens panāca izlīdzinājumu un Jenss Odgārds guva dāņiem uzvaras vārtus.

Viena apļa turnīra turpinājumā Latvijas futbolisti sestdien spēlēs pret mājiniekiem horvātiem, bet noslēgumā 14.novembrī mērosies spēkiem ar Sanmarīno vienaudžiem. Nākamajā atlases kārtā iekļūs grupas divas spēcīgākās komandas.

Grupas pirmajā spēlē Horvātija ar 3:0 uzveica Sanmarīno izlasi.

Nākamgad pavasarī 28 valstu izlases nākamajā kārtā būs sadalītas septiņās grupās, kuru uzvarētāji pievienosies laukuma saimniekiem astoņu komandu finālturnīrā.