Eiropas Zelta līga volejbolā. Latvija – Beļģija

Baltijas kausa izcīņa futbolā U19 izlasēm. Latvija - Lietuva. Klāvs Lauva

Baltijas kausa izcīņa futbolā U19 izlasēm. Latvija - Lietuva

Latvijas U-19 futbolisti ar neizšķirtu pret Lietuvu turpina Baltijas kausa izcīņu

Latvijas U-19futbola izlase sestdien Slokas stadionā ar 1:1 nospēlēja neizšķirti spēlē pret Lietuvas vienaudžiem, saglabājot izredzes uzvarēt Baltijas kausā, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu Nojus Lukšis atklāja 12. minūtē, izvirzot Lietuvu vadībā, bet 20. minūtē, precīzi izpildot soda sitienu, Armans Muradjans panāca neizšķirtu 1:1.

Pirmajā spēlē Latvijas U-19 futbolisti ar 7:1 sagrāva Igauniju. Pirmdien gaidāma spēle pret Somiju.

Galvenais treneris Jakubs Dovalils uz izlasi izsaucis 21 vietējo klubu spēlētāju – kopumā no desmit dažādiem klubiem, starp kuriem lielākā pārstāvniecība ir "Riga FC" (septiņi). Tāpat uz valstsvienību izsaukti četri spēlētāji no klubiem Itālijā, Vācijā un Anglijā.

Baltijas kausa izcīņa U-19 izlasēm pirms Covid-19 pandēmijas iepriekšējo reizi risinājās 2019. gadā, Latvijas komandai turnīrā uzvarot otro reizi pēc kārtas.

Jauno Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra ciklu Latvijas U-19 izlase sāks septembra beigās ar mačiem pret Rumāniju, Austriju un Lietuvu. Turnīrs notiks Rumānijā.