Latvijas U-19 futbola izlase notur neizšķirtu un saglabā cerības Eiropas čempionāta kvalifikācijā

Latvijas U-19 futbola izlase sestdien bez vārtu guvumiem spēkojās neizšķirti ar Horvātijas izlasi Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra ietvaros, liecina organizatoru informācija. Latvijas izlase lielāko daļu mača pavadīja skaitliskajā mazākumā.

Latvijas vienību pirmā puslaika izskaņā mazākumā atstāja izlases kapteinis Vladislavs Soloveičiks, kurš piecu minūšu laikā izpelnījās divas dzeltenās kartītes.

Par spīti lielajam horvātu spiedienam otrajā puslaikā Latvijas izlases vārtsargs Rihards Matrevics palika nepārspēts.

Tikmēr otrā grupas mačā Dānijas vienība ar 4:0 apspēlēja Sanmarīno vienaudžus.

Pirmajā grupas spēlē Latvijas futbolisti ar 1:2 piekāpās dāņiem, bet horvāti ar 3:0 apspēlēja Sanmarīno.

Otrdien Latvija spēkosies ar Sanmarīno. Lai iekļūtu nākamajā kārtā, nepieciešams izcīnīt otro vietu apakšgrupā. Lai to paveiktu, Latvijas izlasei jāpārspēj Sanmarīno un Dānijai jāpieveic Horvātija, kā arī latviešiem jāgūst labāka gūto un zaudēto vārtu attiecība nekā Horvātijas izlasei.