Anete Jēkabsone Žogota

Latvijā norisināsies pasaules tūres triju zvaigžņu kategorijas posms pludmales volejbolā

Federācijas kausa izcīņa futbolā

Latvijas U-17 izlases futbolisti pārbaudes turnīrā uzveic Ziemeļmaķedoniju

Latvijas U-17 izlases futbolisti pirmdien Jelgavā ar 3:1 uzvarēja Ziemeļmaķedonijas vienaudžus Federācijas kausa spēlē.

Vārtus Latvijas izlasē pirmajā puslaikā guva Kristers Penkevics, bet pēc pārtraukuma precīzi bija Kārlis Vilnis un Kristiāns Kaušelis. Viesiem vienīgais precīzais sitiens izdevās Albanam Taipi, kurš samazināja mājinieku pārsvaru līdz 2:1.

Latvijas izlases galvenais treneris Aleksandrs Basovs intervijā Latvijas Televīzijā uzteica visus komandas spēlētājus un uzsvēra, ka svarīga bija laba pašatdeve un gudra darbība laukumā.

Pirmajā spēlē turnīrā Latvijas jaunieši nospēlēja neizšķirti 0:0 pret Ukrainu, bet trešdien vēl jādodas laukumā pret Turcijas vienaudžiem.