Latvijas U-17 futbolistes sagrauj Lietuvas vienaudzes

Graujošu uzvaru pirmdien izcīnīja Latvijas U-17 sieviešu futbola izlase, kura Baltijas kausa izcīņas mačā ar 7:0 pārliecinoši uzvarēja Lietuvas vienaudzes, vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF).

Spēles sestajā minūtē ar skaisti izpildītu soda sitienu Latvijas izlasi vadībā izvirzīja Marta Loreta Heringa, bet 27. minūtē no pašas vārtu priekšas pārsvaru dubultoja Nikola Preijere. Viņa 32. minūtē izmantoja vēl vienu komandas biedrenes piespēli uz vārtu priekšu un panāca jau 3:0, bet punktu graujošajam pirmajam puslaikam 43. minūtē ar atkārtotu sitienu pielika Anna Belova.

Piekto reizi bumbu pretinieču vārtos otrā puslaika ievadā nogādāja Alīna Ansone, kura pēc pāris minūtēm, izmantojot vēl vienu centrējumu no soda sitiena, panāca 6:0. Pēdējos vārtus cīņas noslēdzošajās minūtēs guva laukumā uz maiņu nākusī Loreta Želve.

Nākamo spēli Latvijas U-17 sieviešu futbola izlase aizvadīs otrdien, kad pretim stāsies Igaunijas meitenes, bet trešdien gaidāms duelis starp Lietuvu un Igauniju.

Latvijas U-17 sieviešu futbola izlase ir pašreizēja Baltija kausa īpašniece.

Rudenī Latvijas valstsvienība uzsāks 2022./2023. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru. WU-17 izlase spēlēs B līgas ceturtajā apakšgrupā kopā ar Slovākiju un Azerbaidžānu, bet turnīrs oktobra beigās paredzēts Latvijā.