Latvijas telpu futbolisti uzvar un sasniedz Eiropas čempionāta kvalifikācijas nākamo kārtu

Latvijas telpu futbola izlase sestdien Maltā ar 8:0 pārliecinoši uzvarēja mājiniekus pēdējā spēlē 2016.gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīrā un nodrošināja dalību nākamajā atlases kārtā, liecina organizatoru informācija.

Jau trešās minūtes sākumā Latvijas izlase panāca četru vārtu pārsvaru un puslaika beigās bija vadībā ar 6:0. Vēl divreiz bumba maltiešu vārtos nonāca otrajā puslaikā.

Pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva Andrejs Aleksejevs un Artūrs Jerofejevs.

Galvenā trenera Artūra Šketova vadītā Latvijas izlase grupas turnīra pirmajās spēlēs bija pārāka par Andoras izlasi (3:2) un cīnījās neizšķirti ar Angliju (2:2). Grupā Latvijas izlase labākas vārtu starpības dēļ ieņēma pirmo vietu, lai gan septiņus punktus iekrāja arī otrajā vietā palikušie angļi.

Nākamajā kvalifikācijas grupu kārtā iekļūst sešu pirmās kārtas grupu uzvarētāji un labākā otrās vietas īpašniece. Otrās kārtas grupu turnīros martā risināsies cīņa par iekļūšanu kvalifikācijas izslēgšanas kārtā, kur jau sadalīs ceļazīmes uz finālturnīru.