Latvijas telpu futbola sacensības turpmāk organizēs LFF

Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) valdes sēdē pirmdien nolemts atgriezt deleģētās tiesības organizēt telpu futbola sacensības Latvijas Futbola federācijai (LFF), tādējādi laužot esošo sadarbības līgumu starp LFF un LTFA, ziņo LTFA.

Mēneša sākumā LTFA saņēma prezidenta amata kandidāta Edija Joksta vēstuli, kur FK "Tukums 2000"/TSS telpu futbola komandas menedžeris atsakās no dalības prezidenta vēlēšanās. Līdz ar to valde pirmdien uzklausīja vienīgā palikušā kandidāta Igora Jaceviča vīziju par organizācijas tālāko darbību.

Ar savu ziņojumu uzstājās arī LTFA izpilddirektors Jānis Nartišs, pēc kura sekoja valdes locekļu savstarpējā diskusija. Pēc ilgstošas apspriedes, ņemot vērā izpilddirektora ziņojumu un šī brīža LTFA administratīvo resursu, LTFA valde nolēma atgriezt deleģētās tiesības organizēt telpu futbola sacensības Latvijas Futbola federācijai, tādējādi laužot esošo sadarbības līgumu starp LFF un LTFA. Par LTFA valdes sēdē pieņemto lēmumu LTFA ir informējusi LFF.

21. septembrī risināsies LTFA ikgadējais kongress, kur organizācijas biedri vēlēs prezidentu, valdi, kā arī lems par organizācijas turpmāko darbību.

Jāatgādina, ka LTFA prezidenta un valdes priekšsēdētāja amatu līdz brīdim, kad tika ievēlēts par LFF prezidentu, ieņēma Vadims Ļašenko, kurš vadīja organizāciju kopš 2014. gada.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti