Latvijas futbola izlase gatavojas spēlei pret Moldovu

Trīs nāciju kausa izcīņa telpu futbolā Latvija 2:4 Gruzija

Trīs nāciju kausa izcīņa telpu futbolā Latvija - Gruzija

Latvijas telpu futbola izlase pārbaudes mačā zaudē Gruzijai

Latvijas telpu futbola izlase, noslēdzot gatavošanos Pasaules kausa kvalifikācijai, otrdien Jelgavā piedzīvoja zaudējumu pārbaudes mačā, informē Latvijas Futbola federācija (LFF).

Latvijas komanda ar rezultātu 2:4 zaudēja Gruzijai, kas izcīnīja uzvaru Trīs nāciju turnīrā.

Spēles ievadā vadību ieguva Gruzija, uz ko ar precīzu sitienu atbildēja Aleksandrs Kuļešovs. Tiesa, līdz pirmā puslaika beigām viesi vēlreiz izvirzījās vadībā un panāca rezultātu 3:1. Otrā puslaika vidū vienus vārtus atguva Germans Matjušenko, taču arī šoreiz pretinieki atgrieza iepriekšējo pārsvaru, kuru spēles izskaņā nosargāja.

Pirms tam svētdien Latvijas izlase Salaspilī cīnījās neizšķirti 5:5 ar Lietuvu, bet dienu vēlāk Jelgavā Gruzija apspēlēja Lietuvu ar rezultātu 6:3.

Šīs izlasei bija pirmās spēles jaunā galvenā trenera Vasko Vujoviča vadībā. Melnkalnes speciālists Vujovičs par Latvijas telpu futbola izlases galveno treneri tika apstiprināts jūnijā. Viņam izlasē palīdz asistents Guntis Apīnis un vārtsargu treneris Aigars Bondars.

Latvijas izlase Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra pamatkārtā tiksies ar Slovākiju un Vāciju, pirmo maču aizvadot savā laukumā pret vāciešiem.

Latvijas vīriešu telpu futbola izlases kandidāti

Vārtsargi: Kaspars Nerets ("RFS Futsal"), Arturs Broks ("Rēzekne"), Artjoms Križanovskis ("Petrow"/"BEITAR");

Laukuma spēlētāji: Miks Babris, Matīss Babris, Artjoms Kozlovskis, Artūrs Strazdiņš (visi – "Petrow"/"BEITAR"), Andrejs Baklanovs, Andžejs Mickēvičs, Toms Kristans Grīslis, Ņikita Jelagovs, Oskars Ikstens, Aleksandrs Kuļešovs, Roberts Boroda, Germans Matjušenko (visi – "RFS Futsal"), Aivars Daņilovs ("Jēkabpils Lūši"/"Ošukalns"), Jānis Pastars (Hojņices "Red Devils", Polija).