"VEF Rīga" apstiprināti divi Covid-19 saslimšanas gadījumi

Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" - BK "Liepāja"

Eiropas čempionāta kvalifikācija telpu futbolā. Latvija - Spānija

Latvijas telpu futbola izlase ielaiž 12 vārtus zaudējumā Spānijai

Latvijas telpu futbola izlase otrdien Jelgavā ar 1:12 zaudēja Spānijas valstsvienībai 2022.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas posma spēlē, liecina rīkotāju informācija.

Spāņi trīs vārtu pārsvaru ieguva, vēl pirms bija nospēlētas divas minūtes, bet pirmo puslaiku viesi noslēdza ar rezultātu 8:1. Latvijai prestiža vārtus pāris minūtes pirms pārtraukuma guva Germans Matjušenko.

Viesiem ar trīs vārtu guvumu izcēlās Sesilio Moraless.

Matjušenko pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijai atzina, ka mājinieki spēles sākumā, iespējams, nepietiekamas koncentrēšanās dēļ pieļāva muļķīgas kļūdas, kas liedza piepildīt apņemšanos parādīt labu sniegumu.

"Visi ir ļoti neapmierināti, spēlētāji, treneri, visi," noskaņojumu Latvijas izlasē pēc spēles raksturoja Matjušenko.

Abu komandu pirmajā spēlē Spānijā laukuma saimnieki bija pārāki ar 7:0.

Četrās spēlēs grupā Latvijas izlases rēķinā ir viena uzvara un trīs zaudējumi. Līdzās Latvijai un pašreizējai Eiropas vicečempionei Spānijai, kura ir telpu futbola pasaules ranga līdere, četru komandu kvalifikācijas grupā ir arī Šveice un Slovēnija.

Atlases grupā komandas līdz 2021.gada aprīļa vidum ar katru pretinieku tiksies mājās un viesos. Galvenā trenera Artūra Šketova vadītajai Latvijas izlasei nākamā spēle būs 8.aprīlī Jelgavā pret Šveici.

Finālturnīram kvalificēsies astoņu grupu uzvarētāji un seši labākie otrās vietas ieguvēji. Atlikušās divas otrās vietas īpašnieces izslēgšanas pārī sadalīs pēdējo ceļazīmi uz finālturnīru Nīderlandē.

Latvijas telpu futbolisti Eiropas čempionāta kvalifikācijā iepriekš pārvarēja pirmo atlases kārtu, izcīnot pirmo vietu grupā, kur spēlēja arī Igaunija un Dānija.