Latvijas sieviešu futbola izlase zaudē spēlē par 3.vietu Baltijas kausā

Latvijas sieviešu futbola izlase svētdien ceturtajā pozīcijā noslēdza Igaunijas pilsētā Veros notiekošo Baltijas kausa izcīņu. Spēlē par trešo vietu turnīrā latvietes ar rezultātu 1:2 zaudēja Lietuvai.

Pēc piespēles gar vārtiem lietuvietes 24.minūtē vadībā izvirzīja Ugne Lazdauskaite. 20 gadus vecā pussardze guva pretiniecēm arī otros vārtus, cīņas 54.minūtē meistarīgi nospēlējot soda laukumā un atkārtoti pārspējot Sofju Ņesterovu.

Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām Anastasija Poļuhoviča pēc individuāla reida vienus vārtus atguva, taču no zaudējuma latvietes neizglābās. Spēles pēdējās sekundēs pēc stūra sitiena Karlīnai Miksonei bija iespēja izraut neizšķirtu, taču viņas ar galvu sistā bumba lidoja nedaudz secen vārtiem.

Latvijas futbolistes ceturtdien pusfināla spēlē ar 2:3 piekāpās Fēru salām, kamēr otrā pusfināla mačā Lietuva piekāpās Igaunijai ar 1:4.

Iepriekšējais Baltijas kausa turnīrs notika pagājušā gada jūnijā Lietuvā, kad Latvijas izlase pusfinālā piekāpās Lietuvai (0:5), bet mačā par trešo vietu atzina arī Igaunijas pārākumu (1:4). Pirmo vietu turnīrā izcīnīja lietuvietes, bet iepriekšējos trīs turnīros pēc kārtas Baltijas kausa trofeju izcīnīja Latvija.

Latvijas izlase turnīrā uzvarējusi piecas reizes.