Latvijas futbola Virslīga FK "Auda" - BFC "Daugavpils"

Sieviešu volejbola izlase gatavojas spēlei ar Dānijas valstsvienību

2023. gada PK futbolā kvalifikācija dāmām Latvija - Ziemeļīrija

Latvijas sieviešu futbola izlase piedzīvo zaudējumu spēlē pret Ziemeļīriju

Latvijas sieviešu futbola izlase otrdien aizvadīja savu pēdējo spēli Pasaules kausa kvalifikācijas ciklā, un ar 1:3 piekāpās Ziemeļīrijai, liecina organizatoru informācija.

Pirmos vārtus šajā mačā guva tieši Latvijas izlase – ar galvu bumbu pretinieku vārtos raidīja Anastasija Ročāne. Bet 36. minūtē rezultāts bija neizšķirts 1:1, kad izlases vārtsardze Enija Anna Vaivode nejauši raidīja bumbu savos vārtos.

Otrajā puslaikā iniciatīva vairāk piederēja ziemeļīrietēm. 89. minūtē pēc stūra sitiena pretinieces ierobežoja Vaivodes kustību un no Artas Luīzes Lubiņas bumba neveiksmīgi un nodevīgi ielēca Latvijas vārtos. Bet kompensācijas laika pēdējā sekundēs rezultāts jau bija 1:3.

Pussardze Ročāne pēc spēle intervijā Latvijas Televīzijai atzina, ka pietrūka pavisam maz, lai izcīnītu punktu ar neizšķirtu. Tomēr viņa uzteica komandu par gribasspēku un pauda pārliecību, ka kvalifikācijas ciklā izlase būtiski progresēja, iegūstot svarīgu pieredzi nākamajiem turnīriem.

Ar vienu uzvaru desmit mačos Latvija grupā ierindojās 6. vietā, vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF).