Latvijas sieviešu futbola izlase Baltijas kausa izcīņu sāk ar zaudējumu

Latvijas sieviešu futbola valstsvienība piektdien Šauļos ar 0:1 zaudēja mājiniecēm lietuvietēm pirmajā spēlē Baltijas kausa izcīņā, liecina organizatoru informācija. Latvijas izlasei turnīrā vēl atlikusi viena spēle pret Igauniju.

Lietuvas izlasei spēlē pret Latvijas futbolistēm uzvaru nodrošināja Simonas Veličkaites realizētais 11 metru soda sitiens cīņa 34. minūtē. Galvenā trenera Didža Matīsa vadītajai Latvijas valstsvienībai otrajā puslaikā panākt neizšķirtu neizdevās.

Turnīrā pēdējo spēli pret Igauniju Latvijas izlase aizvadīs sestdien. Savukārt Lietuvas un Igaunijas izlases tiksies turnīra noslēgumā svētdien.

Jau vēstīts, ka Baltijas kausu atkārtoti izcīnīja Latvijas vīriešu futbola izlase, kas iepriekšējā nedēļas nogalē finālā Liepājā pārspēja lietuviešus.