Latvijas sieviešu futbola izlase Afrodītes kausa turnīru noslēdz 4. vietā

Latvijas sieviešu futbola izlase trešdien Kiprā ar 0:2 zaudēja Maltas valstsvienībai un Afrodītes  kausa izcīņu noslēdza 4. vietā, informēja Latvijas Futbola federācija.

Spēlē par 3. vietu turnīrā Latvijas izlase abus vārtus ielaida otrajā puslaikā - spēles 52. un 72. minūtēs.

Jau ziņots, ka grupu turnīrā Didža Matīsa trenētā Latvijas izlase ar 2:0 uzveica Apvienoto Arābu Emirātu izlasi, ar 6:0 sagrāva Libānu, kad četrus no komandas sešiem vārtiem guva Renāte Fedotova, bet pēc tam ar 1:4 zaudēja Grieķijai un grupā palika otrās.

Turnīrā piedalījās astoņas izlases, kas bija sadalītas divās apakšgrupās. Latvija spēlēja A grupā ar Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Libānu un Grieķiju, savukārt B grupā sacentās Bahreina, Malta, Kipra un Katara.