Latvijas kausa futbolā astotdaļfinālā «Grobiņa SC/LFS» sensacionāli uzvar FK «Liepāja»

Nedēļas nogalē aizvadītas “Atbildīgas spēles” Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināli futbolā, kur par lielāko sensāciju svētdien parūpējās Nākotnes līgas komanda “Grobiņa SC/LFS”, kas ar 2:1 uzvarēja spēcīgo virslīgas klubu FK “Liepāja”, liecina organizatoru informācija.

Zīmīgi, ka pie “Grobiņas” stūres ir Viktors Dobrecevs, kurš iepriekš bija “Liepājas” galvenais treneris. Šajā mačā rezultātu atklāja Artūrs Karašausks, un “Liepāja” bija vadībā līdz pat 84. spēles minūtei. Bet Kristers Volkovs panāca rezultāta izlīdziājumu, bet Roberts Meļķis guva uzvaras vārtus.

Lielākais rezultāts astotdaļfinala spēlēs bija FK “Metta” rezultatīvā uzvara pār “Salaspils” vienību – rezultāts 13:0.

Tikmēr citos dueļos sestdien FK “Tukums 2000/Telms” ar 2:0 uzvarēja vēl vienu virslīgas klubu “Super Nova”, bet RFS no tālākas sacensības par kausu izslēdz Jūrmalas “Spartaks” vienību, uzvarot ar 4:0.

Svētdien “Skanstes SK” ar 6:1 uzvarēja “Jēkabpils SC”, FS “Jelgava” ar 2:1 uzveica “JDFS Alberts” vienību, bet divu grandu cīņā "Valmiera FC" ar 2:0 uzvarēja "Riga FC". Pēdējā ceturtdaļfināla dalībniece tiks noskaidrota pirmdien duelī starp FK “Auda” un “FC Daugavpils”.