Latvijas izlase gadu noslēdz ar uzvaru pār «Yeovil Town» futbolistiem

Latvijas futbola valstsvienība pirmdien Anglijā ar 1:0 uzvarēja bijušā izlases galvenā trenera Gerija Džonsona vadīto klubu "Yeovil Town" gada pēdējā spēlē, liecina Latvijas Futbola federācijas informācija. "Yeovil Town" spēlē Anglijas otrajā spēcīgākajā līgā, kur gan ir turnīra tabulas lejasdaļā.

Uzvaru Latvijai "Huish Park" stadionā nodrošināja Valērijs Šabala, kurš 76. minūtē guva vienīgos vārtus. "Yeovil Town" līdz spēles beigām izdevās daži bīstami centrējumi, ar ko tomēr bija par maz, lai pārspētu Latvijas valstsvienības vārtsargu Aleksandru Koļinko.

Šabala 60. minūtē laukumā devās uz maiņu un stundas ceturksni vēlāk iesita vārtus no dažu metru attāluma, noslēdzot Andreja Kovaļova piespēli no labās malas. Šabala guva ceturtos vārtus valstsvienības sastāvā, taču oficiālajā statistikā tie neparādīsies, jo pusotra tūkstoša līdzjutēju vērotā abu komandu tikšanās risinājās kā neoficiāla pārbaudes spēle.

Pirmajā puslaikā enerģiski cīņu sāka mājinieki, kam bija arī iespējas atklāt rezultātu, turpretim pirms otrā puslaika sākuma "Yeovil Town" gandrīz pilnībā nomainīja sastāvu un cīņu turpināja ar rezervistiem.

Galvenā trenera Mariana Pahara vadītā Latvijas valstsvienība Anglijā aizvadīja 2013.gadā pēdējo spēli. Jeovilā Latvijas izlase ieradās no Dublinas, kur piektdien pārbaudes spēlē ar 0:3 piekāpās Īrijas valstsvienībai. Anglijā Latvijas izlase bija bez vārtsarga Andra Vaņina, ierastā komandas kapteiņa Kaspara Gorkša un uzbrucēja Māra Verpakovska, ar kuriem Paharam bija vienošanās par piedalīšanos tikai spēlē pret Īriju.

"Yeovil Town" Anglijas otrajā spēcīgākajā jeb "Championship" līgā ar 15 spēlēs gūtām divām uzvarām un deviņiem punktiem ir pēdējā -24.- vietā.