Latvijas futbolisti: Ronaldu superzvaigznes statuss traucē viņam dzīvot

Pirms 12 gadiem Latvijas futbola izlases Portugālē sasniedza augstāko panākumu sportā – piedalījās Eiropas čempionāta finālturnīrā. Tagad gan sagrāve ar 1:4 pret Portugāli Pasaules kausa atlases turnīra spēlē. Un, protams, satikšanās ar futbola elku Krištianu Ronaldu.

Māris Verpakovskis, kurš šobrīd strādā ar Latvijas futbola izlasi, bija tas, kurš pirms 12 gadiem spēlēja Potugālē Eiropas čempionāta finālturnīrā. “To nevar aizmirst, tas vienmēr paliks atmiņā,” norādīja bijušais futbolists. Taču tā gan neesot bijis, ka pirms brauciena uz Portugāli viņš to bieži pārcilājis atmiņā.

Protams, ka Portugāles slavenākais futbolists ir Krištianu Ronaldu, kura reklāmas līgumi vien pārsniedz miljardu eiro. Viņš laukumā pelna mazāk nekā ārpus tā. Verpakovskis atzīst, ka Ronaldu popularitāte ir vēl neredzēta, un grūti pat iedomāties, kā viņš var pavadīt brīvo laiku. “Cepuri nost par to, ko viņš ir sasniedzis,” piebilda Latvijas futbola leģenda.

Latvijas izlases pussargs Jānis Ikaunieks gan atzina, ka viņam šādu popularitāti, kāda ir Ronaldu, negribētos. Lai arī pašu, izejot uz ielas Rīgā vai Liepājā, cilvēki atpazīst. “Bet tā atpazīstamība nav tādos apmēros, lai traucētu man dzīvot,” norādīja futbolists. Viņaprāt, Ronaldu lielā popularitāte noteikti sagādā neērtības.

Izlases spēlētājs Vitālijs Maksimenko atcerējās, ka tad, kad iepriekšējo reizi Portugāles izlase spēlējusi RĪgā, viņam izdevies iegūt foto ar Ronaldu. Jau toreiz viņš nodomājis, ka gribētu ar viņu nospēlēt spēli.

Savukārt aizsargs Gints Freimanis, kura uzdevums bija segt futbola superzvaigzni, pēc spēles piegājis pie Ronaldu un pateicies viņam. “Es viņam teicu, ka man bija prieks ar viņu spēlēt un ka viņš tiešām ir labs spēlētājs – man bija gods ar viņu spēlēt. Pateicos viņam par spēli,” atklāja Freimanis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti