UEFA U-21 Eiropas čempionāts futbolā

Eiropas U-21 futbola čempionāta spēle Latvija - Izraēla. Intervija ar Andri Rihertu

Eiropas U-21 futbola čempionāta spēle Latvija - Izraēla. Intervija ar Aleksandru Basovu pēc spēles

Eiropas U-21 futbola čempionāta spēles Latvija - Izraēla epizodes

Latvijas futbolisti pieveic Izraēlu U-21 Eiropas čempionāta kvalifikācijā. Svarīgākie notikumi

Latvijas U-21 futbola izlase ceturtdien "Skonto" stadionā Rīgā ar 1:0 pieveica Izraēlas vienaudžus abām komandām priekšpēdējā spēlē Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupā.

Vārtus Latvijai otrā puslaika sākumā guva Rihards Ozoliņš, nodrošinot komandai otro uzvaru deviņās spēlēs kvalifikācijas grupā.

Rihards Ozoliņš gūst Latvijai uzvaras vārtus

Laukuma saimniekiem pirmajā puslaikā vairāk darba bija aizsardzībā, taču komanda darbojās organizēti un briesmas saviem vārtiem novērsa.

Pirmā puslaika epizodes

Uzbrukumā iespēju gan nebija daudz.

Saruna ar Eduardu Dašķeviču

Latvijas izlases pussargs Eduards Dašķevičs pēc pirmā puslaika intervijā Latvijas Televīzijai pauda cerību, ka komandai būs iespēja gūt vārtus otrajā puslaikā. Izraēlieši ir spēcīgi pretinieki, kas darbojas ļoti organizēti, tādēļ ir daudz darba aizsardzībā, paskaidroja Dašķevičs.

Saruna ar Andri Rihertu

Laukuma saimnieku aizsardzību puslaika pārtraukumā sarunā Latvijas Televīzijā uzteica arī FS "Metta" sporta direktors Andris Riherts.

Atsākot spēli pēc pārtraukuma, Latvijas izlase ātri izvirzījās vadībā. Izraēlas vārtsargs Daniels Perecs neaizsniedzās līdz bumbai pēc Ozoliņa sitiena no soda laukuma līnijas vārtu tālajā stūrī.

Centienos atspēlēties izraēlieši daudz uzbruka, tomēr Latvijas aizsardzība ļoti bīstamas situācijas nepieļāva un droši vārtos darbojās Jānis Beks.

Saruna ar Rihardu Ozoliņu

Uzvaras vārtu guvējs Ozoliņš pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka komandai jau iepriekš grupā bija labas spēles, toties pret Izraēlu izdevās arī sasniegt labu rezultātu. Vārtu gūšanas epizodē Ozoliņam izdevies labs sitiens, un viņš uzteica arī komandas biedru Vladimiru Stepanovu par labu piespēli.

Saruna ar Aleksandru Basovu pēc spēles

Latvijas U-21 izlases galvenais treneris Aleksandrs Basovs pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijai pastāstīja, ka komanda ļoti labi nospēlēja aizsardzībā un tas palīdzēja izcīnīt uzvaru. Visi komandā darbojušies pēc plāna, kas ļāva iegūt trīs punktus turnīra tabulā.

Sešu komandu kvalifikācijas B grupā Latvijas izlasei nav izredžu pakāpties augstāk par 5. vietu, turpretim Izraēlas futbolistiem bija nepieciešama uzvara cīņā par otro pozīciju, kas ļautu pretendēt uz vietu finālturnīrā.

Saruna ar Aleksandru Basovu

Treneris Basovs pirms spēles intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka galvenais komandai būs saglabāt disciplīnu, lai parādītu labu sniegumu. Izraēlieši būs motivēti situācijas turnīra tabulā dēļ, bet Latvijas izlase sevi vēlas sevi apliecināt mājās, piebilda Basovs.

Kvalifikācijas turnīru Latvijas izlase noslēgs 7. jūnijā mājās pret Ungārijas vienaudžiem.

Eiropas čempionāta finālturnīrā piedalīsies 16 komandas, tostarp dalība jau ir garantēta rīkotājām Gruzijai un Rumānijai. Uz finālturnīru dosies deviņu kvalifikācijas grupu uzvarētāji un labākie otrās vietas ieguvēji. Par atlikušajām četrām vakancēm izslēgšanas pāros sacentīsies pārējās astoņas komandas, kas iegūs otro vietu grupā.