Latvijas futbolisti ar zaudējumu zviedriem sāk U-17 Eiropas čempionāta kvalifikāciju

Latvijas jaunie futbolisti ceturtdien Rīgā ar 1:2 zaudēja Zviedrijas vienaudžiem pirmajā spēlē U-17 Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, liecina rīkotāju informācija. Latvijas izlasei grupas turnīra turpinājumā vēl jāspēlē pret Ukrainu un Grieķiju.

Laukuma saimniekiem vārtus "Arkādijas" stadionā guva komandas kapteinis Danils Hvoiņickis, kurš astotajā minūtē pēc pārtraukuma panāca neizšķirtu 1:1. Zviedriem rezultātu 34. minūtē atklāja Mustafa Zeidans, bet uzvaras vārtus viesiem 72. minūtē guva Isaks Lidbergs.

Grupas pirmajā mačā Ukrainas jaunieši Jelgavā nospēlēja neizšķirti 0:0 pret grieķiem. Nākamās divas spēles galvenā trenera Igora Stepanova vadītā Latvijas izlase aizvadīs sestdien pret Ukrainu un 30.septembrī pret Grieķiju.

Nākamajā kvalifikācijas kārtā iekļūs pa divām spēcīgākajām 13 grupu komandām, kā arī pieci labākie trešo vietu ieguvēji. Kvalifikācijas turpinājumā otrajā grupu kārtā pa četrām komandām spēlēs astoņās grupās. To uzvarētāji un septiņas labākās otro vietu ieguvušās komandas kvalificēsies 2015.gada finālturnīram Bulgārijā.