Latvijas futbolisti aizvadīs pārbaudes spēli Kosovā, cer arī uz kādu Pasaules kausa dalībnieci

Latvijas futbola valstsvienība 13.novembrī izbraukumā Mitrovicā aizvadīs pārbaudes spēli pret Kosovu, Latvijas Radio pastāstīja Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis. Nākamā gada vasarā valstsvienībai ir cerības mājās tikties ar kādu nacionālo izlasi, kas dosies uz Pasaules kausa finālturnīru Krievijā, bet saunas par šādu maču pašlaik vēl nenotiek.

Kosovas futbola federācija ar aģentu starpniecību piedāvāja LFF aizvadīt pārbaudes spēli, un piedāvājums trešdien vainagojies ar Mežecka parakstītu līgumu. Sākotnēji LFF bijusi doma Balkānu reģionā aizvadīt uzreiz divas pārbaudes spēles, tiekoties ar vēl kādu citu nacionālo izlasi, līdz nolemts tomēr aizvadīt tikai maču pret Kosovu.

Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis par izlases spēli pret KosovuJānis Lazdāns

  Novembra pirmajā pusē Pasaules kausa kvalifikācijā risināsies izslēgšanas spēles, bet citas komandas lūko iespēju tajā pašā laikā aizvadīt pārbaudes spēles, paskaidroja Mežeckis. Viņš ir pārliecināts, ka spēle Kosovā būs noderīga.

  "Jauna UEFA [Eiropas futbola federāciju savienības] un FIFA [Starptautiskās futbola federācijas] valsts, kas prot spēlēt futbolu," Kosovas izlasi raksturoja Mežeckis. "Mums jebkura draudzības spēle, īpaši izbraukumā, ir vajadzīga. Tā ir pieredze jaunajiem spēlētājiem."

  Sarunas ar Kosovu bijušas jau pērn un apsvērta iespēja spēlēt nevis ar Gruziju, bet Kosovu Frankfurtē, tomēr tas nenotika. 

  Tālāku pārbaudes spēļu plānus Mežeckis atturējās izklāstīt, bet pieļāva iespēju, ka vasarā pirms 2018.gada Pasaules kausa finālturnīra kāda komanda pirms došanās uz Krieviju varētu vēlēties uzspēlēt tajā pašā laika zonā un klimatiskajos apstākļos. 

  FIFA rangā Latvija oktobrī ieņem 148.vietu, bet Kosova ir 184. pozīcijā 211 valstu un teritoriju izlašu konkurencē.

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Futbols
  Sports
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti