Latvijas futbolistes nenotur pārsvaru, Baltijas kausa pusfinālā zaudē Fēru salām

Latvijas valstsvienības futbolistes ceturtdien Igaunijā ar 2:3 piekāpās Fēru salu izlasei Baltijas kausa pusfinālā, liecina rīkotāju informācija. Otrajā puslaikā latvietes izvirzījās vadībā 2:1, tomēr pārsvaru noturēt nespēja.

Vārtus Latvijas izlasē guva Renāte Fedotova un Olga Ševcova.

Jau 3.minūtē Latvijas izlase nonāca zaudētājās - pēc vairākiem rikošetiem soda laukumā bumba nonāca pie Heidi Sevdālas, kurai no vārtsarga laukuma robežas atlika trāpīt tīklā. Izlīdzinājumu 54.minūtē panāca Fedotova, no tuvas distances netraucēti raidot bumbu vārtos pēc Ševcovas teicamas piespēles. Vēl piecas minūtes vēlāk fērietes soda laukumā neveiksmīgi nospēlēja pēc Latvijas stūra sitiena un bumba nonāca pie Ševcovas, kura precīzi trāpīja vārtu stūrī.

Vadībā latvietes noturējās tikai piecas minūtes, līdz kļūda aizsardzībā ļāva Rūnai Jakobsenai vienatnē izrauties pret vārtiem un pārspēt vārtsardzi Sofiju Ņesterovu. Latvijas izlasei nenoturēja arī neizšķirtu - 86.minūtē Ņesterova nenotvēra bumbu pēc Aslas Johanesenas sitiena tuvajā stūrī.

Turnīra noslēgumā Latvijas izlase cīņā par 3.vietu svētdien tiksies ar Lietuvas un Igaunijas spēles zaudētājām.

Iepriekšējā Baltijas kausa turnīrā pērn Lietuvā latvietes pusfinālā piekāpās mājiniecēm un spēlē par 3.vietu atzina arī Igaunijas izlases pārākumu. Turnīrā uzvarēja lietuvietes, bet līdz tam trīs turnīros pēc kārtas Baltijas kausa trofeju izcīnīja Latvijas futbolistes.