Latvijas futbola valstsvienība arī viesos spēlē neizšķirti pret Kazahstānu

Latvijas futbola valstsvienība ceturtdien drēgnajā Astanā ar 1:1 cīnījās neizšķirti pret vietējo Kazahstānas izlasi UEFA Nāciju līgas ietvaros. Šis Latvijas komandai bija trešais neizšķirts piecos mačos, liecina organizatoru informācija.

Vienīgos vārtus Latvijas izlases labā otrajā puslaikā guva „Riga FC” uzbrucējs Deniss Rakels.

Abas valstsvienības līgas ietvaros ar šādu pašu rezultātu neizšķirti cīnījās Rīgā.

Pirmajā puslaikā iniciatīva piederēja viesiem, pie darba liekot arī Latvijas vārtsargu Andri Vaņinu. Mača 37. minūtē mājinieki prata panākt savu, ar precīzu raidījumu vārtu tālajā malā atklājot rezultātu.

Otrā puslaika ievadā Rakels rezultātu izlīdzināja. Atlikušajā laikā vairāk uzbruka viesi, taču rezultāts palika nemainīgs.

Spēlētājiem Kazahstāna bija jāspēkojas ne tika vienam ar otru, bet arī ar auksto laiku. Vakara laikā temperatūra Astanā nokrītas zem -10 grādiem pēc Celsija skalas, tomēr apsildāmajā stadionā ar jumtu temperatūra tuvojas +10 grādiem.

Piecās spēles Latvijas valstsvienība iekrājusi trīs punktus. Latvijas izlase nav uzvarējusi ne vienā no mačiem, bet trīs reizes cīnījusies neizšķirti. Tikmēr grupas līdere Gruzija četros mačos tikusi tikai pie panākumiem, garantējot pirmo vietu apakšgrupā.

Pēdējo spēli latvieši pirmdien aizvadīs Andorā.