Latvijas futbola izlase viesos uzvar Lihtenšteinu, gūstot ceturto uzvaru pēc kārtas Nāciju līgā

Latvijas futbola valstsvienība otrdien izbraukumā ar 2:0 uzvarēja Lihtenšteinas izlasi, UEFA Nāciju līgas D grupā gūstot ceturto uzvaru pēc kārtas.

Latvijas izlasi jau mača 20. minūtē vadībā izvirzīja Vladislavs Gutkovskis. Pēc astoņām minūtēm viņš bija arī otro vārtu autors, un pārtraukumā valstsvienības spēlētāji varēja doties ar komfortablu divu vārtu pārsvaru. Otrajā puslaikā vārti netika gūti.

Jāatgādina, ka Nāciju līgas spēles Latvijas izlase iesāka ar uzvaru pār Andoru ar 3:0, turpināja ar Lihtenšteinu, svinot panākumu ar 1:0, bet Moldovā pārspēja mājiniekus ar 4:2.

Pēc četrām kārtām Latvijas izlase ar 12 punktiem atrodas savas apakšgrupas pirmajā vietā, bet tuvākajai sekotājai Moldovai ir septiņi punkti. Noslēdzošās turnīra spēles Latvijas valstsvienība spēlēs septembra beigās, mājās cīnoties pret Moldovu un vēlāk viesos pret Andoru.

Šī ir trešā UEFA Nāciju līgas sezona. Latvijas izlases pārstāvētās D līgas apakšgrupas labākā komanda iegūs tiesības 2024./2025. gada UEFA Nāciju līgas ciklā sacensties C līgā, kā arī, iespējams, būs starp papildu pretendentēm uz vietu 2024. gada Eiropas čempionāta finālturnīrā.