Latvijas futbola izlase uzvar Moldovu, gūstot trešo uzvaru Nāciju līgā

Latvijas futbola valstsvienība piektdien viesos ar 4:2 uzvarēja Moldovas izlasi, aizvadot UEFA Nāciju līgas D līgas trešo maču, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultāts tika atklāts jau sestajā minūtē, kad veiksmīgi 11 metru soda sitienu realizēja Ions Nikolaesku, izvirzot Moldovas izlasi vadībā.

Bet jau 19. minūtē Latvija rezultātu izlīdzināja, kad Vladislavs Gutkovskis izcēlās ar skaistu vārtu guvumu. Savukārt 26. minūtē rezultāts uz tablo jau bija 2:1 Latvijas labā – izcēlās Jānis Ikaunieks.

60. minūtē ar vārtu guvumu atkal izcēlās Gutkovskis. Taču šoreiz prieki nebija ilgi – samazināt rezultāta starpību spēja Nikita Motpans, un Latvijas izlases pārsvars atkal bija neliels. Bet jau 75. minūtē precīzs atkal Ikaunieks, un rezultāts uz tablo jau bija 4:2.

Jāatgādina, ka Nāciju līgas spēļu ievadā Latvijas valstsvienība ar 3:0 uzvarēja Andoru un ar 1:0 pārspēja Lihtenšteinu. Pēc trim aizvadītām spēlēm Latvija izlases rēķinā jau ir deviņi punkti, kas to izvirza līderpozīcijās D grupā.

Vasaras spēļu ciklu Latvijas izlase noslēgs otrdien, kad viesos centīsies uzvarēt Lihtenšteinu.

Septembrī izlasei paredzēta mājas spēle ar Moldovu, bet pēc tam izbraukums uz Andoru.