Latvijas futbola izlase piekāpjas Gibraltāram

Latvijas futbola izlase svētdien pārbaudes spēlē ar rezultātu 0:1 piekāpās Gibraltāra izlasei, liecina organizatoru informācija. Šoreiz zaudējums pasaules vājākajai izlasei, vismaz pēc FIFA ranga.

Spēles rezultāts tika atklāts tikai 87. minūtē, kad vadībā izvirzījās gibraltārieši - Līema Vokera sistā bumba rikošetā ielidoja Pāvela Šteinbora sargātajos vārtos. Šteinbors nomainīja izlases pamatvārtsargu otrajā puslaikā.

Nu Gibraltārs var līksmot - izcīnīta otrā uzvara vēsturē - iepriekšējo reizi tas notika pirms nepilniem četriem gadiem, kad ar 1:0 tika uzvarēta Malta.

Jāatgādina, ka Latvija, kas FIFA rangā atrodas 131. pozīcijā, iepriekšējo reizi spēli pret Gibraltāru, kas rangā atrodas vien 206. pozīcijā, kas ir zemākā pozīcija visā pasaulē, aizvadīja pirms diviem gadiem, kad guva pārliecinošu uzvaru ar 5:0.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šonedēļ izlase aizvadīja treniņnometni Spānijas dienvidos un ceturtdien aizvadīja pārbaudes spēli ar Fēru salām, nospēlējot neizšķirti 1:1. Vienīgos vārtus Latvijas izlases labā guva Roberts Savaļnieks.