Latvijas futbola izlase neoficiālā spēlē piekāpjas Saūda Arābijai

Neoficiālā treniņspēlē Portugālē bez skatītājiem tribīnēs otrdien Aleksandra Starkova trenētā Latvijas futbola izlase ar rezultātu 0:2 piekāpās Saūda Arābijai valstsvienībai, kas ir kvalificējusies Pasaules kausa izcīņas finālam, liecina Latvijas Futbola federācijas informācija.

Izlasei šajā spēlē nevarēja palīdzēt Dāvis Ikaunieks, kurš bija guvis savainojumu iesildīšanās laikā. Treneru korpuss nolēma pietaupīt mikrotrumu dēļ arī divus FK “Jelgava” spēlētājus – Gintu Freimani un Mārci Ošu.

Jau spēles pirmajā puslaikā Saūda Arābija pierādīja savu pārākumu. Spēles 38 minūtē rezultātu atklāja Ali Al Zagans, bet puslaika noslēgumā vēl viens vārtu guvums – šoreiz precīzs bija Mukhtars Falata.

Otrajā puslaikā Andra Vaņina sargātie vārti palika neskarti, taču arī Latvijas izlasei neizdevās samazināt rezultāta starpību.

Pēc treniņnometnes Portugālē izlase dosies uz Kosovu, kur paredzēta oficiāla pārbaudes spēle - tā notiks 13. novembrī.