Latvijas futbola izlase draudzības spēlē pārliecinoši uzvar Luksemburgu

Piektdien “Skonto” stadionā Latvijas futbola izlase, gatavojoties Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra pirmajai spēlei ar Andoru, aizvadīja draudzības spēli ar Luksemburgas izlasi, kurā pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 3:1, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu trešajā minūtē atklāja Dāvis Ikaunieks, kuram šis bija pirmais gols Latvijas valstsvienības sastāvā. Spēles rezultāts uz tablo pirmajā puslaikā tā arī nemainījās.

Otrajā puslaika sākumā Danielam da Motam izdevās spēles rezultātu izlīdzināt. Taču jau pēc pavisam īsa brīža Latvijas izlase atkal bija vadībā – pēc Artūra Zjuzina sitiena bumba lidoja Luksemburgas izlases vārtos. Spēles 51. minūtē atkal precīzs bija Zjuzins, un nu jau rezultāts bija 3:1 Latvijas labā.

Jau 4. septembrī Mariana Pahara trenētā Latvijas futbola izlase ar īpašu līgumreisu dosies uz Spāniju, lai jau tās pašas dienas vakarā ierastos Andorā. Spēle Latvija – Andora risināsies Andoras galvaspilsētā Andorra La Vella jau 6. septembra vakarā, spēles tiešraidi varēs vērot LTV 7 tiešraidē un lsm.lv.